Praktické

Přihlašování

Aktuálně není možné se na hru hlásit. Nový běh i přihlašování vypíšeme v budoucnu, až bude situace Umírání více nakloněna.

Cena

Základní cena hry je 3750,- Kč.

V ceně je zahrnuta hra, ubytování, jídlo, kostým a rekvizity. Autoři ani organizátoři nemají ze hry žádný vlastní zisk. Snažili jsme se velmi dosáhnout co nejnižší ceny hry – ta se tak splatí až po více uvedeních, což je riskantní podnik na několik let. V případě zájmu je samozřejmě možné Belle Epoque podpořit větším finančním obnosem, v takovém případě obdržíte náš nehynoucí vděk.

K ceně je pak nutné připočíst VRATNÝ poplatek 500 Kč. Ten vám velmi rádi vrátíme v případě, že nám pomůžete na místě s úklidem v neděli po hře. Pokud nám naopak předem řeknete, že raději chcete v neděli odjet co nejdříve ráno nebo prostě jen lelkovat po okolí, plně to chápeme a peníze investujeme do hry.

Pokud by pro vás základní cena byla příliš vysoká, a přesto byste se rádi zúčastnili, existuje možnost si část účastnického poplatku odpracovat. Jedná se jak o práci na místě (stavba kulis, úklidové práce atd.), tak pestrou škálu prací doma (příprava rekvizit, pomoc s logistikou a tak dále), nebojte se nám ozvat na email belleepoque@rolling.cz a můžeme se domluvit.

Termín

Zamýšlený druhý běh Belle Epoque byl prozatím odložen na neurčito. Více o důvodech ZDE.

Hra bude začínat ve středu večer a skončí v sobotu večer.

Kostýmy

Valnou většinu vašeho kostýmu včetně speciálních doplňků obdržíte od nás, poprosíme vás ovšem, abyste si zařídili svoji vlastní pohodlnou a nerušivou obuv a spodní prádlo. Hráčům bude s předstihem zaslán dotazník s otázkami na jejich konfekční míry.

Jídlo a pití

Jídlo bude zařízeno od čtvrteční snídaně až do nedělní snídaně a bude pro všechny účastníky vegetariánské. Po celou dobu hry budou zajištěna minimálně tři velká jídla za den a bude k dispozici zásoba pitné vody, stejně tak jako bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji nad rámec registračního poplatku. Jídelníček zveřejníme dva týdny předem tak, abyste se mohli připravit a dle svých alergií si vzít jiná jídla.

Místo

Hra se odehraje na zámku Valeč v okrese Karlovy Vary.

Jak se tam dostanete.

Mapka areálu:

Storno

Poplatek za účast je třeba poslat do předem stanoveného termínu. V případě neobdržení účastnického poplatku bude vaše místo uvolněno a nabídnuto náhradníkům.

Po termínu zaplacení je storno poplatek 10 % uhrazeného účastnického poplatku. Při odhlášení měsíc před hrou je storno poplatek 50 % uhrazeného účastnického poplatku, při stornu 14 dní před hrou 100 % uhrazeného účastnického poplatku.

Pokud je na odhlášené místo nalezen platící účastník, lze vrátit i částku převyšující storno poplatek, maximálně však do výše 90 % uhrazeného účastnického poplatku. Při stornu 50 % se jedná o částku uhrazenou novým účastníkem, která převyšuje 50 % uhrazeného poplatku původním účastníkem (do výše 90 % uhrazeného účastnického poplatku). Při stornu 100 % se jedná o částku uhrazenou novým účastníkem (do výše 90 % uhrazeného účastnického poplatku).